آیت‌الله مصباح یزدی تاکید کرد: اینکه برخی 10 بار بگویند «مقام معظم رهبری» اما اعتقادی به ولایت‌فقیه نداشته باشند کشور درست نمی‌شود.
استاد طرح ولایت با اشاره به موثر بودن دوره طرح ولایت در فعالیت‌های دانشجویی گفت: طرح ولایت تحول آفرین در اعتقادات دانشجویان است و به استحکام اعتقادات دانشجو کمک می‌کند.
استاد حوزه علميه قم با اشاره به ضعف فرهنگي و ناكافي بودن اقدامات انجام شده براي تقويت اعتقادات ديني گفت: متأسفانه هنوز برخي از مسؤولان رده بالاي نظام که حتي براي انقلاب زحماتي را متحمل شده‌اند، داراي ضعف اعتقادات هستند و نسبت به مسأله ولايت فقيه شناخت كافي ندارند
بيانات حضرت آيت‌الله مصباح در جمع دانشجويان طرح ولايت
استاد طرح ولایت دانشجویی با اشاره به اینکه همیشه به دانشجویان توصیه می‌کنم که هر شخص باید یک بار در طول عمر خود تکلیف خودش را مباحث بنیادی اعتقادی مشخص کند، گفت: همه ابعاد زندگی مبتنی بر همین ارزش‌هاست. این دوره برای دانشجو ارزش وقت گذاشتن دارد.
محمود سریع القلم با وجود همه تناقض ها و نوسانات مختلف در نظریات و دیدگاه‌هایش در یک موضوع همواره ثابت قدم مانده و آن اینکه اصول توسعه، ثابت و جهان شمول اند.این نوشتار، در چند شماره به نقد«روش شناسانه»ی کتاب «عقلانیت و توسعه یافتگی ایران»، خواهد پرداخت.
استاد حوزه و اخلاق با بیان اینکه عداه‌ای علوم انسانی غرب را اسلام مالی کردند، گفت: همه بدبختی علت همه بدبختی‌ها در جوامع اسلامی از علوم انسانی غربی است.
مبارزات دانشجویان مسلمان در اعتصاب غذایی جلوی کاخ سیاه واشنگتن شرکت می کند و در درگیری با پلیس آمریکا یکی از آنها توسط سعید مضروب می شود و از طرفی سعید در اثر ادامه اعتصاب غذا و مقاومت دلیرانه بیهوش می شود.
واقعاً اين كار «آموزش‌هاي انديشه اسلامي» جزء كارهاي بنياني است
کارکردهای حکومت دینی و ولایت فقیه حمید رضا شاکرین
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: